Zobacz nasze prace

Te projekty mamy już za sobą. Czekamy na kontakt od Ciebie! Razem możemy zrobić prawdopodobnie wszystko.
 • Deante

  Deante

  Dla polskiego producenta armatury i wyposażenia kuchennego wyprodukowaliśmy animacje produktowe i film instruktażowy.
  Deante
 • Oddaj Cukier - Kampania Społeczna

  Oddaj Cukier - Kampania Społeczna

  Cukrzyca to choroba cywilizacyjna, która dotyka miliony ludzi na całym świecie. Pomimo olbrzymich zagrożeń, które niesie ze sobą ta choroba, świadomość społeczeństwa jest nadal niska. Akcja "Oddaj Cukier" ma to zmienić.
  Oddaj Cukier - Kampania Społeczna
 • Simple FX - Making the right decisions

  Simple FX - Making the right decisions

  Nawiązując współpracę z SimpleFX – internetową platformą tradingową, podejliśmy słuszną decyzję. Efektem współpracy jest 30 i 15-sekundowy spot reklamowy.
  Simple FX - Making the right decisions
 • JD 100%

  JD 100%

  Akcja społeczna JD 100% podejmuje tematykę podrabianych narkotyków. Dzięki naszej inicjatywie ty też możesz włączyć się do akcji przeciwko dopalaczom.
  JD 100%
 • 70 lat Uniwersytetu Łódzkiego

  70 lat Uniwersytetu Łódzkiego

  70 lat to kawał historii - setki wydarzeń, tysiące studentów i miliony wspomnień. Zgromadziliśmy te najważniejsze i najciekawsze i zaprezentowaliśmy w ramach interaktywnej wystawy.
  70 lat Uniwersytetu Łódzkiego
 • Czekolada?

  Czekolada?

  Akcja społeczna "To nie jest czekolada" to oddolna inicjatywa agencji, dotykająca problemu psich kup w mieście. Akcja odbiła się szerokim echem w prasie, TV i internecie. Była również tematem wielu audycji radiowych.
  Czekolada?
 • Made in Chicago Jazz Festiwal

  Made in Chicago Jazz Festiwal

  Made in Chicago to jazzowy festiwal organizowany w Poznaniu przez Estradę Poznańską. W ramach promocji X edycji festiwalu przeprowadziliśmy ambientową akcję promocyjną.
  Made in Chicago Jazz Festiwal
 • Hamburg Triennale of Photography

  Hamburg Triennale of Photography

  Triennale w Hamburgu to nie lada gratka dla fanów fotografii. Byliśmy, widzieliśmy, nagraliśmy. Życie festiwalu możecie zobaczyć w tym dwuminutowym spocie.
  Hamburg Triennale of Photography
 • Orange Warsaw Festival 2015

  Orange Warsaw Festival 2015

  Orange Warsaw Festiwal to jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Produkcja spotu promocyjnego w oparciu o własny scenariusz była dla nas czystą przyjemnością.
  Orange Warsaw Festival 2015
 • Piotr Guział spoty wyborcze

  Piotr Guział spoty wyborcze

  Każdy z nas widział wiele "perełek kampanii". Chcieliśmy pokazać, że spoty wyborcze mogą być merytoryczne i kreatywne zarazem. W gazecie pisali. że to "prawdopodobnie najlepszy spot kampanii".
  Piotr Guział spoty wyborcze
 • Dada Impuls

  Dada Impuls

  Dada Impuls to wystawa prac dadaistów w Muzeum Sztuki w Łodzi. Dadaizm to dość specyficzny nurt w sztuce, taka też była nasza akcja, dzięki której zwykłe przedmioty zmienilismy w dzieła sztuki.
  Dada Impuls
 • Art_Inkubator

  Art_Inkubator

  Art Inkubator w Fabryce Sztuki to instytucja wspierająca przemysły kreatywne. W naszych spotach możecie zobaczyć zrewitalizowaną przestrzeń A_I, poznać historię tego miejsca i jej rezydentów.
  Art_Inkubator
 • Red Bull 111 Megawatt

  Red Bull 111 Megawatt

  Red Bull 111 Megawatt to jedna z największych imprez extreme enduro na świecie. Zanim było o niej głośno pojechaliśmy z Taddym Błażusiakiem ocenić tor. Efektem naszej pracy jest dwuminutowy spot.
  Red Bull 111 Megawatt
 • RE:PLAY

  RE:PLAY

  Dla Urzędu Miasta Łodzi opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy folder w formie talii kart, na których zaprezentowaliśmy największe atuty miasta: festiwale, ośrodki akademickie, inicjatywy społeczne oraz znanych łodzian.
  RE:PLAY
 • Odśwież swoją karierę

  Odśwież swoją karierę

  Akcja wizerunkowa "Odśwież Swoją Karierę" dla Infosys BPO w Łodzi, kierowana była do pracowników konkurencyjnych korporacji. Z nieba lał się skwar. My laliśmy zimną lemoniadę.
  Odśwież swoją karierę
 • Kolory Polski 2015

  Kolory Polski 2015

  "Kolory Polski” to letnia inicjatywa Filharmonii Łódzkiej. W ramach 16. edycji Festiwalu „Kolory Polski” wyprodukowaliśmy relacje wideo z 5 koncertów i animowany spot promocyjny.
  Kolory Polski 2015
 • Uniwersytet Łódzki Prank

  Uniwersytet Łódzki Prank

  Targi Edukacyjne to czas żniw dla polskich uczelni - tysiące studentów, miliony gadżetów i miliardy ulotek. Dzięki naszej akcji potencjalni studenci mogli zerknąć w przyszłość, którą zapewnią im studia na UŁ.
  Uniwersytet Łódzki Prank
 • Łódzkie smakuje najlepiej!

  Łódzkie smakuje najlepiej!

  Kampania „Łódzkie – smakuje najlepiej” dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego promowała jabłko jako produkt regionalny województwa łódzkiego. Produkt pierwsza klasa.
  Łódzkie smakuje najlepiej!
 • Będę w Łodzi

  Będę w Łodzi

  "Będę w Łodzi..." to hasło, którego nie słyszymy zbyt często. A co jeśli jest autorstwa Picassa, Warhola, Kandinskiego czy Klee? To niechybny znak, że coś się dzieje, a podczas wystawy "Korespondencje" działo się sporo.
  Będę w Łodzi
 • RPS - jude

  RPS - jude

  Kto raz był w Łodzi, widział setki gwiazd Dawida, które najczęściej występują w parze z ŁKS i RTS. Wykorzystaliśmy ten fakt do promocji Festiwalu Retroperspektywy.
  RPS - jude
 • Dajemy Ci Palec

  Dajemy Ci Palec

  Palec to symbol (i część ciała), który ma wiele znaczeń. Nasza akcja autopromocyjna nadała mu kolejnego - niestandardy mamy w jednym palcu. Strach pomyśleć co możemy zrobić jedną ręką.
  Dajemy Ci Palec
 • Łódź Design Festival

  Łódź Design Festival

  Wlepki rzadko traktuje się w kategoriach "poważnego marketingu". Nie przeszkodziło to jednak by nasza realizacja dla Łódź Design Festiwal trafiła na listę najlepszych niestandardów w Polsce wg Natalii Hatalskiej.
  Łódź Design Festival